Strona głównaNasz zespół

Nasz zespół

Dominik Ociepka
Lekarz stomatolog. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce. Do końca 2009 roku pracował w Klinice Implantologii i Protetyki „Apolonia” w Szczecinie. W maju 2010 uzyskał tytuł hirudoterapeuty. Członek Polskiego Towarzystwa Hirudoterapii. Zdobywa doświadczenie i umiejętności uczęszczając w licznych kursach i sympozjach krajowych i zagranicznych. Założyciel gabinetu stomatologicznego Dental Studio w Gryfinie. Wśród licznych zainteresowań szczególną uwagą darzy: zwierzęta, turystykę, muzykę i kuchnię. Fan motoryzacji.

Krzysztof Ociepka
Lekarz medycyny, chirurg. Ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Właściciel Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Starej Rudnicy. Prywatnie mąż, ojciec oraz dziadek Kubusia i Mateusza. Zainteresowania: film i teatr, podróże, historia.

Izabella Buraczyńska
Asystentka stomatologiczna. Ukończyła Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie uzyskując dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Pracuje w zawodzie od pięciu lat. Posiada duże doświdczenie. Miła, komunikatywna i życzliwa. Prywatnie: zamężna, mama małej rozrabiaki Zuzi, z którą uwielbia chodzić na długie spacery. W wolnym czasie lubi podróże, te bliskie i dalekie, fotografie i muzykę.